Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca poloneza uderzył w autobus i uciekł

Kierowcę poloneza, który uderzył w miejski autobus i uciekł namierzyli w piątek miejscy strażnicy.
Kierowca poloneza uderzył w autobus i uciekł
Do kolizji doszło po południu w rejonie skrzyżowania ul. Wyszyńskiego z ul. Bernardyńską. Właśnie tu stał uszkodzony autobus.

Okazało się, że chwilę przed rozmową z kierowcą strażnicy mijali uszkodzonego poloneza. Patrol skontaktował się ze strażniczką dyżurującą przy stanowiskach miejskiego monitoringu. Udało się jej wypatrzeć poloneza na parkingu przy ul. Kowalskiej, dzięki czemu patrol mógł zaskoczyć kierowcę auta i jego pasażerkę. Resztą zajęła się już policja i nadzór ruchu MPK.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama