Do kolizji doszło po południu w rejonie skrzyżowania ul. Wyszyńskiego z ul. Bernardyńską. Właśnie tu stał uszkodzony autobus.
Okazało się, że chwilę przed rozmową z kierowcą strażnicy mijali uszkodzonego poloneza. Patrol skontaktował się ze strażniczką dyżurującą przy stanowiskach miejskiego monitoringu. Udało się jej wypatrzeć poloneza na parkingu przy ul. Kowalskiej, dzięki czemu patrol mógł zaskoczyć kierowcę auta i jego pasażerkę. Resztą zajęła się już policja i nadzór ruchu MPK.
Kierowca poloneza uderzył w autobus i uciekł
Kierowcę poloneza, który uderzył w miejski autobus i uciekł namierzyli w piątek miejscy strażnicy.
- drs
- 20.02.2015 20:28

Data dodania:
20.02.2015 20:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze