Na sesji mają zostać poruszone kwestie m. in. niedawnych protestów pielęgniarek, fuzji szpitala Jana Bożego oraz kolejowego i konieczności pokrycia ubiegłorocznej straty drugiego z nich, a także trudnej sytuacji. Pojawić mają się też pytania dotyczące Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.
Radni wojewódzcy podyskutują o służbie zdrowia
Dyskusja dotycząca kondycji podległych marszałkowi placówek służby zdrowia odbędzie się na poniedziałkowej sesji sejmiku województwa. Wniosek o informację w tej sprawie złożyli radni Prawa i Sprawiedliwości.
- toma
- 17.05.2015 22:38
Data dodania:
17.05.2015 22:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze