Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany kierowca wjechał w lampę na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Głowackiego

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który w sobotę ok. godz. 4:30 spowodował wypadek na skrzyżowaniu Al. Racławickich  z ul. Głowackiego w Lublinie.

Kierujący audi podczas skrętu w lewo stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w metalowy płotek,  a następnie w lampę oświetleniową. 

– Jak się okazało 32-letni kierowca był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że mieszkaniec Lublina miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu – informuje kom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik KWP w Lublinie.

Za jazdę po pijanemu może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama