Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polesie - Orion 1:5, pozostałe wyniki IV ligi

Dużą niespodziankę w pierwszej serii gier sprawił Orion Niedrzwica Duża. Piłkarze Waldemara Wiatra pokonali na wyjeździe Polesie Kock aż... 5:1
Polesie - Orion 1:5, pozostałe wyniki IV ligi
FOT. TOMASZ RYTYCH

Radość w Hrubieszowie. Unia rozgromiła ostatnią w tabeli Granicę aż 6:0. Popis skuteczności dał Damian Otręba, który zdobył trzy bramki.

Unia Hrubieszów – Granica Dorohusk 6:0 (3:0)

Bramki: Borys (34), Otręba (36, 45, 90), Stepaniuk (79), Krygiel (90+3).

Unia: Ryć – Kondrat (82 D. Kazan), Jędrzejuk, Oleksiuk, Wiejak, Garbacz (62 Stepaniuk), Kamiński, Fulara, Otręba, Błaziak (81 Grui), Borys (80 Krygiel).

Granica: Kopeć – Świderski (80 Olender), Kozak, Czępiński, Biniuk, Kimel, Dyczko, Kamola, Chmiel, Pitel, Olęder.

Żółta kartka: Biniuk (G). Sędziował: Wojciech Rek (Lublin). Widzów: 300.

Do sporej niespodzianki doszło w Końskowoli, gdzie faworyzowany Powiślak tylko zremisował z broniącymi się przed spadkiem Orlętami.

Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków 1:1 (1:1)

Bramki: Pięta (20) – Kiryło (25).

Powiślak: Bicki – Antoniak, Mróz, Leszczyński, Banaszek, Sułek, Chwiszczuk (69 Kamola), Przychodzień (65 Kowalczyk), Pięta (81 Giziński), Kopeć, Radzikowski (59 Giza).

Orlęta: Lisiewicz – Jabłoński, Czernic (81 Jaworski), Fortuna, Żubert (70 Wysokiński), Soćko, Ł. Matuszewski (63 Buga), S. Matuszewski, Kiryło, Piotrowski (70 Dzido).

Żółte kartki: Fortuna, Soćko (O). Sędziował: Piotr Kasperski (Lublin). Widzów: 200.

Kibice z Kocka przeżyli wczoraj szok patrząc jak ich drużyna, zajmująca czwarte miejsce w tabeli, jest punktowana przez niżej notowany Orion.

Polesie Kock – Orion Niedrzwica Duża 1:5 (0:2)

Bramki: Struski (60) – Durkalewicz (39), Filipczuk (44 z karnego), Szymuś (52), Stępień (68), Żarnowski (84).

Polesie: Dadasiewicz – Gałązka, K. Kępa, Wójcik, Koczkodaj (56 Nakonieczny), Misiarz, Ł. Struski (46 Cybul), Gryglicki (56 Augustynowicz), Kula, Gruba, P. Struski.

Orion: Ciołek – Wierzchowski, Duda, Rup, Wiśniewski, Filipczuk (75 Baran), Kostianiuk, Żarnowski, Durkalewicz (85 Zarajczyk), Stępień, Szymuś.

Żółte kartki: Gałązka, Gruba, Cybul (P). Sędziował: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska). Widzów: 200.

Niesamowite emocje w Kraśniku. Stal wygrała z Kryształem po samobójczym golu Bartłomieja Mazura na minutę przed końcem spotkania.

Stal Kraśnik – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:1)

Bramki: Szewc (31), Mazur (89 samobójcza) – Reszczyński (41).

Stal: Mazur – Orzeł, Matysiak, Pietroń, Chomczyk, Bolkit, Wojtaszek (82 Maj), Mietlicki (90 Gajewski), Szewc, Zieliński (55 Kłyk), Szczuka.

Kryształ: Suchodolski – Dec, Mazur, Mroczek, Poterucha, Nieradko (87 Steciuk), Rybka, Podgórski, Sołtysiuk (46 Omański), Całka (70 Kaczoruk), Reszczyński.

Żółte kartki: Pietroń (S) – Mroczek, Podgórski, Kaczoruk, Mazur (K). Czerwona kartka: Rybka (Kryształ, po meczu, za komentowanie pracy arbitra). Sędziował: Jacek Paskudzki (Biała Podlaska). Widzów: 300.

Opolanin potwierdził kiepską formę ze sparingów, natomiast Victoria odniosła cenne zwycięstwo.

Victoria Żmudź – Opolanin Opole Lubelskie 5:1 (0:0)

Bramki: Struk (51), Paskiv (55, 89), Tywoniuk (68), Pogorzelec (75) – Czarnecki (66).

Victoria: Łopąg – Kogut (50 Muszyński), Wagner, Rzążewski, Nowaczek, Pogorzelec, K. Sawa, Kasprzycki (67 Nowicki), Paskiv, Struk (75 Szymczuk), Tywoniuk (70 Ścibior).

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama