Akcja będzie poświęcona promocji karmienia piersią w związku ze zbliżającym się Tygodniem Promocji Karmienia Piersią (26 maja–1 czerwca). Akcja przygotowana we współpracy z Okręgową Izba Pielęgniarek i Położnych w Lublinie jest skierowana przede wszystkim do kobiet w ciąży, młodych mam oraz kobiet, które planują zajść ciążę i ich rodzin. Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad certyfikowanych doradców laktacyjnych, obejrzeć prezentację na temat zalet karmienia piersią i pozycji do karmienia, a także dowiedzieć się, jak zacząć karmienie. Będzie też spotkanie z Agnieszką Gąsior-Guziak – „Położną na medal” w woj. lubelskim. (kp)
Dzień otwarty w NFZ. Będzie o karmieniu piersią
W sobotę lubelski NFZ zaprasza na Dzień Otwarty do swojej siedziby przy ul. Koryznowej 2d, w godz. 9-14.
- 20.05.2016 17:27

Data dodania:
20.05.2016 17:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze