Od godz. 10 do 16 studenci UM będą wykonywać bezpłatne badania profilaktyczne: pomiary glikemii, ciśnienia tętniczego i szczytowego przepływu wydechowego, a także EKG, BMI wraz z procentowym udziałem tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz określanie ilości substancji smolistych w wydychanym powietrzu. Będzie też można skorzystać z porad kardiologicznych i dietetycznych.
Przyjdź i zbadaj się za darmo. Studenci UM zapraszają na "Białą niedzielę"
W niedzielę (22 maja) na placu przed rektoratem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Al. Racławickie 1) odbędzie się „Biała niedziela”.
- kp
- 20.05.2016 20:11

Data dodania:
20.05.2016 20:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze