Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kalinowszczyzna: 30-latek miał w mieszkaniu spore ilości marihuany

30-latek w mieszkaniu na Kalinowszczyźnie miał 3500 porcji marihuany. Tłumaczył, że narkotyki ma na własny użytek. Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.
Kalinowszczyzna: 30-latek miał w mieszkaniu spore ilości marihuany

Lubelscy policjanci  zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we wtorek rano przeszukali mieszkanie 30-letniego mężczyzny.  Z ustaleń operacyjnych wynikało że może posiadać narkotyki.

Podczas przeszukania domu 30-latka na Kalinowszczyźnie, funkcjonariusze  zabezpieczyli blisko 3500 porcji suszu roślinnego, wagę elektroniczną, oraz 1500 zł. Mężczyzna tłumaczył, że narkotyki posiada na  własny użytek.

Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem, był karany za  posiadanie narkotyków.

Podejrzany trafił do prokuratury, a następnie do Sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury stosując wobec podejrzanego areszt na trzy miesiące.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama