Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Cysterna z gazem wpadła w poślizg. Przez wysypane na drogę zboże?

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16 niedaleko Gołębia na drodze wojewódzkiej 801 między Puławami a Dęblinem.
Cysterna z gazem wpadła w poślizg. Przez wysypane na drogę zboże?
Droga Puławy - Dęblin jest zablokowana (fot. Radosław Szczęch)

– Ciężarówka z gazem płynnym wpadła w poślizg i zawisła na wale – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W tej chwili trwa akcja strażaków. Ratownicy muszą zabezpieczyć pojazd, żeby się nie przewrócił.

Droga wojewódzka 801 może być zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wytyczyli objazdy przez Niebrzegów.

Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Policjanci dodają jednak, że wcześniej dostali zgłoszenie o tym, że na drodze w tym miejscu rozsypało się zboże. Służby nie zdążyły jednak posprzątać jezdni.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama