Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siedliszcze: Ciężarówka wjeżdżała na posesję i zderzyła się ze skodą

W piątek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Siedliszcze.
Siedliszcze: Ciężarówka wjeżdżała na posesję i zderzyła się ze skodą
(fot. Policja)

Kierujący samochodem ciężarowym daf 39-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego skręcał w lewo na posesję. Podczas manewru zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą fabią, którą kierował 30-letni mieszkaniec Chełma.

Kierujący samochodem osobowym z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, od drugiego kierującego pobrano krew do badań.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama