Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert 69 Duo w DDK Węglin

Po wakacyjnej przerwie Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2A) powraca ze stałymi punktami swojego programu. Wśród nich m.in. z koncertowym cyklem „Muzyczna podróż w czasie”. Na pierwszym jesiennym koncercie usłyszymy współczesne kompozycje w niezwykle ciekawym instrumentarium. 15 września o godz. 19 w DDK Węglin zagra zespół 69 Duo.
Koncert 69 Duo w DDK Węglin
fot. materiały organizatora

69 Duo to duet Marcina Kozioła (rodowitego mieszkańca Węglina) oraz Szymona Jabłońskiego. Poznali się w Gdańskiej Akademii Muzycznej, gdzie pracują pod kierunkiem profesora Krzysztofa Olczaka oraz doktora Krzysztofa Kwiatkowskiego. Koncertują i zdobywają nagrody na festiwalach i konkursach na całym świecie.

Muzyczna Podróż w czasie to cykl koncertów, w którym prezentujemy dzieła najwybitniejszych kompozytorów poszczególnych epok – od renesansu do współczesności. To oprócz koncertu rozmowa o muzyce klasycznej, stylistyce poszczególnych gatunków, tendencjach panujących w każdej z epok. Kuratorką cyklu jest Magdalena Żelazko.

Wstęp na koncert jest wolny.

Kolejne wydarzenie z cyklu odbędzie się 20 października: Liryzm słowiański /Tatiana Trojanowska i Vlasta Traczyk.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama