Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Orkiestra dęta czeka na chętnych

Najgorzej jest z chętnymi do grania na instrumentach blaszanych, ale każda para uszu i rąk jest mile widziana. Orkiestra Dęta w Ostrowie Lubelskim czeka na nowych członków, nawet tych, którzy nie grają.
Orkiestra dęta czeka na chętnych

Sprawa nie jest łatwa, bo młodzi ludzi nie garną się do grania w orkiestrze. – Mają wiele innych rozrywek – przyznaje Wojciech Durak, kapelmistrz. – A ci, którzy przychodzą, najchętniej graliby na instrumentach drewnianych, flecie, oboju czy klarnecie. Znacznie gorzej jest z osobami do gry na instrumentach blaszanych: trąbie, klarnecie czy alcie. Czekamy jednak na każdego, kto ma choć trochę słuchu muzycznego i  minimum chęci. Gwarantujemy nie tylko instrument, ale także darmową naukę gry.

Obecnie orkiestra liczy od 22 do 24 członków. Swoje zdolności muzyczne można sprawdzić w każdy piątek w Centrum Kultury w Ostrowie Lub., pomiędzy 16 a 19.30.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama