Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bronisław Komorowski na marszu przeciwko terroryzmowi w Tunisie

Prezydent Bronisław Komorowski wziął udział w marszu przeciwko terroryzmowi, upamiętniającym ofiary zamachu na muzeum Bardo w Tunisie, w którym zginęły 23 osoby, tym troje Polaków.
Bronisław Komorowski na marszu przeciwko terroryzmowi w Tunisie
- Marsz solidarności jest sygnałem, że Polska uczestniczy w działaniach zmierzających do powstrzymania zagrożenia terrorystycznego i sama też płaci za to cenę. Dzisiaj składaliśmy hołd polskim ofiarom, ale tez podkreśliliśmy, że Polska rozumie zaniepokojenie i zaangażowanie krajów europejskich. Świat nie jest bezpieczny, ale dzięki solidarności w walce ze złem możemy czuć się trochę bezpieczniejsi – powiedział prezydent Bronisław Komorowski.

W marszu uczestniczyli także m. in.: prezydent Francji Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, prezydent Tunezji Bedżi Kaid Essebsi i palestyński przywódca Mahmud Abbas.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

ReklamaNOWY LEXUS RZ: Rewolucja totalna! | DNI OTWARTE 4-9 MAJA
Reklama
Reklama