Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bezpłatne leki 75 plus? „Ten program niewiele wnosi”

Pierwszego dnia przyszła do mnie pacjentka, która spodziewała się, że leki które ja jej zapiszę będą bezpłatne. Okazało się, że żaden lek nie jest na liście leków dla starszych osób. Pani wróciła po godzinie ze łzami w oczach i mówi: panie doktorze, ale ja skończyłam już 75 lat – lubelski lekarz Piotr Jarecki*  komentuje program bezpłatnych leków dla seniorów.
Bezpłatne leki 75 plus? „Ten program niewiele wnosi”

* Piotr Jarecki jest lekarzem z 30-letnim stażem. Jest prezesem Fundacji Międzynarodowy Instytut Zdrowia i Młodzieży


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama