Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw: Mieszkańcy wybrali inwestycje

Nie ścieżka rowerowa i plac zabaw, ale poprawa bezpieczeństwa przy szkole i stworzenie nowych miejsc wypoczynku wybrali mieszkańcy Krasnegostawu w głosowaniach budżetu obywatelskiego w 2017 roku.
Krasnystaw: Mieszkańcy wybrali inwestycje
Wieprz w Krasnymstawie (fot. Google Street View)

W ramach BO w przyszłym roku w Krasnymstawie zagospodarowane zostanie starorzecze rzeki Wieprz przy ul. Kościuszki, wyremontowana ulica wjazdowa na cmentarz i osiedle ZOR II, sporządzona zostanie dokumentacja techniczna budowy ulicy Borowej i remontu ul. Jana Czuby.

Udoskonalona zostanie także infrastruktura dworku Starościńskiego wraz ze skarpą przy ul. Konopnickiej. Miasto zapłaci także za sterylizację psów i kotów należących do mieszkańców Krasnegostawu oraz za przebudowę i zmianę organizacji ruchu na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza.

To właśnie ten projekt zdobył w głosowaniu mieszkańców największą liczbę głosów. Poparły go 507 osoby.

Wszystkie zaplanowane prace pochłoną ok. 500 tys. zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama