Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Zderzenie volvo i renault. Kto wjechał na czerwonym?

Volvo i renault zderzyły się w niedzielę na skrzyżowaniu Unii Lubelskiej i ulicy Zamojskiej.
Lublin: Zderzenie volvo i renault. Kto wjechał na czerwonym?

Do stłuczki doszło po godz. 15. Według wstępnych informacji policji jeden z kierowców zignorował sygnalizację świetlną.

– Wyjaśniamy, kto wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła. Na razie żaden z kierowców nie przyznaje się do winy – mówi Renata Laszczka-Rusek. 

Na miejscu są utrudnienia drogowe.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama