Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nałęczów: 18-latka jechała za szybko i uderzyła w drzewo

W czwartek rano w Nałęczowie 18-latka kierująca fordem uderzyła w drzewo. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Nałęczów: 18-latka jechała za szybko i uderzyła w drzewo

Do wypadku doszło około 8 rano na ulicy Paderewskiego w Nałęczowie.

18-latka kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, uderzyła w krawężnik, barierę energochłonną i drzewo. Z 18-latką podróżowały dwie pasażerki.

Kobiety doznały tylko drobnych potłuczeń. Kierująca była trzeźwa.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama