Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadł z drogi i uderzył w latarnię. 19-latek w szpitalu

19-latek prawdopodobnie jechał zbyt szybko, wypadł z drogi i uderzył autem w słup. Trafił do szpitala.
Wypadł z drogi i uderzył w latarnię. 19-latek w szpitalu

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc po godz. 1.00 w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierowca audi z gminy Ułęż, na zakręcie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na pobocze uderzając w słup energetyczny. 19-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Okazało się natomiast, że pojazd nie posiada ważnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama