Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wilkołaz: Wypadek na drodze Lublin-Kraśnik, 11-latka w szpitalu

Do wypadku doszło rano w miejscowości Wilkołaz na drodze krajowej nr 19
Wilkołaz: Wypadek na drodze Lublin-Kraśnik, 11-latka w szpitalu

Około godz. 8:20 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest poszkodowana.

- Kierujący skodą felicią, mieszkaniec Stalowej Woli, najechał na tył volkswagena bora, kierowanego  przez mieszkankę gminy Wilkołaz. 11-letnia pasażerka volkswagena trafiła do Szpitala Dziecięgo w Lublinie. Kierowcy byli trzeźwi - mówi Sylwia Kozik z policji w Kraśniku.

W miejscu wypadku są duże utrudnienia drogowe. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Jak podaje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama