Według ich relacji, rodząca kobieta wielokrotnie prosiła o cesarskie cięcie. Lekarz chciał jednak, żeby rodziła naturalnie. Kilka godzin później dziecko już nie żyło. Sprawę bada prokuratura. - Ojciec dziecka złożył formalne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków przez lekarza prowadzącego akcję porodową - mówi Krzysztof Pieniek ze świebodzińskiej prokuratury.
Rodziła 14 godzin, prosiła o cesarkę. Lekarz odmówił, dziecko nie żyje
Świebodzin (woj. dolnośląskie). 14-godzinny poród zakończył się śmiercią noworodka w jednym ze świebodzińskich szpitali. Rodzina o śmierć noworodka oskarża lekarza.
- x-news
- 02.04.2017 09:01

ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze