Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Puławach. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle

W piątek na skrzyżowaniu ulic Piaskowej i Piłsudskiego w Puławach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Sprawcą był kierowca skody, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Wypadek w Puławach. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Piaskowej i Piłsudskiego w Puławach

Autor: Policja

Do kolizji doszło rano. 26-letni kierowca skody jechał ulicą Piaskową w kierunku ulicy Czartoryskich, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z jadącym ulicą Piłsudskiego oplem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama