Lublin: Autobus MPK potrącił pieszą na przejściu koło hali Nova
57-letnia kobieta została ranna w wypadku na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na przejściu potrącił ją autobus MPK.
Według świadków wypadku kobieta przenosiła przez przejście kilka toreb. Cześć z nich zostawiła po jednej stronie jezdni, a później chciała po nie wrócić. Najprawdopodobniej nie zdążyła zejść pasów zanim zapaliło się czerwone światło. Wtedy potrącił ją solaris linii nr 2 jadący w stronę Świdnika.
Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
- Pasażerowie przesiedli się do kolejnego autobusu, który był zaplanowany w rozkładzie jazdy - mówi Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin.
W miejscu wypadku są utrudnienia drogowe.
- 23.01.2014 10:15
Powiązane galerie zdjęć:
Reklama
Komentarze