Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadka kompletnie pijanych rowerzystów

We wtorek w Hańsku w powiecie włodawskim policjanci zatrzymali dwóch pijanych rowerzystów. 46-latek miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu, jego 57-letni znajomy ponad dwa. Starszy z mężczyzn odpowie też za złamanie zakazu sądowego.
Wpadka kompletnie pijanych rowerzystów
Za złamanie zakazu sądowego rowerzyście grozi kara do trzech lat więzienia

Autor: Dorota Awiorko / archiwum

Do zdarzenia doszło po południu. Policjanci patrolujący ulice Hańska zauważyli jadących „wężykiem” rowerzystów, postanowili ich zatrzymać i zbadać alkomatem.

Badanie wykazało, że 46-latek miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu, zaś jego 57-letni znajomy ponad 2,3. Starszy z mężczyzn złamał też sądowy zakaz kierowania rowerem. Grozi mu za to kara do trzech lat więzienia. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama