Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na al. Witosa: Fiat zderzył się z toyotą

Do wypadku doszło na al. Witosa w Lublinie.
Wypadek na al. Witosa: Fiat zderzył się z toyotą

Według wstępnych ustaleń kierująca toyotą jechała od strony Felicity w kierunku centrum miasta. Zahamowała przed przejściem dla pieszych, a wtedy fiat uderzył w tył toyoty. Fiat ponadto uderzył jeszcze w słup.

Kierowcy fiata nic się nie stało. Kierująca toyotą została zabrana do szpitala.

Z powodu wypadku zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku centrum miasta.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama