Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Źle zaciągnął ręczny, auto stoczyło się na ulicę (zdjęcia)

Nietypowa interwencja policji i Straży Miejskiej na Dolnej Panny Marii w Lublinie. Właściciel seata niewłaściwie zaciągnął hamulec ręczny, auto stoczyło się na ulicę i otarło o inny samochód
Lublin: Źle zaciągnął ręczny, auto stoczyło się na ulicę (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 8. Kierowca zaparakował samochód na poboczu. Po jakimś czasie seat stoczył się z niewielkiego wzniesienia i stanął w poprzek ulicy. Auto delikatnie otarło się o zaparkowanego wzdłuż ulicy peugeota.

Wezwano Straż Miejską i policję. Po godz. 9 na miejscu pojawił się właściciel seata. 

- Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 100 zł za pozostawienie pojazdu w sposób powodujący utrudnienie w ruchu - mówi Robert Gogola z lubelskiej Straży Miejskiej.

Kierowca prawdopodobnie zostanie też ukarany przez policjantów, którzy prowadzą czynności ws. spowodowania kolizji.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama