Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Puławy: Sprzęt od WOŚP już na oddziale

16 łóżek oraz kardiomonitor i pulsoksymetr o wartości ponad 72 tys. złotych trafiły w tym tygodniu do szpitala w Puławach.
Puławy: Sprzęt od WOŚP już na oddziale
Szpital w Puławach

– To znaczna pomoc dla naszego oddziału dziecięcego – mówi Piotr Rybak, dyrektor SP ZOZ.

Zarówno łóżka, jak i urządzenia monitorujące pracę serca to prezenty od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobna pomoc do puławskiej placówki trafia regularnie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama