Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na DK 17. Droga jest częściowo zablokowana

W czwartek w Suminie w powiecie tomaszowskim zderzyły się dwie osobówki. Trzy osoby trafiły do szpitala, droga krajowa nr 17 jest częściowo zablokowana.
Wypadek na DK 17. Droga jest częściowo zablokowana
Droga krajowa nr 17 jest częściowo zablokowana.

Autor: Dorota Awiorko archiwum

Do wypadku doszło około godziny 13. W Suminie zderzyły się dwie osobówki, trzy osoby trafiły do szpitala.

Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 17 jest utrudniony. – Dla ciężarówek i autobusów odbywa się on wahadłowo, osobówki kierowane są na objazdy – mówi młodszy aspirant Agnieszka Leszek z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama