Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Węglarza. Motorowerzysta trafił do szpitala

W czwartek na ul. Węglarza w Lublinie samochód zderzył się z motorowerem. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.
Wypadek na ul. Węglarza. Motorowerzysta trafił do szpitala
Motorowerzysta trafił do szpitala na badania.

Autor: Archiwum

- Do wypadku doszło około godziny 15. Opel zderzył się z motorowerzystą, kierowca jednośladu trafił do szpitala na badania. Na ul. Węglarza nie ma większych utrudnień w ruchu - mówi aspirant Anna Kamola z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Lublinie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama