Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rowerzysta wywrócił się w trakcie jazdy. Trafił do szpitala

We wtorek po południu na ul. Piłsudskiego w Lublinie rowerzysta wywrócił się podczas jazdy. Trafił do szpitala.
Rowerzysta wywrócił się w trakcie jazdy. Trafił do szpitala
We wtorek po południu na ul. Piłsudskiego w Lublinie rowerzysta wywrócił się podczas jazdy

Autor: Grzegorz Rekiel

Do wypadku doszło przed godziną 16. Rowerzysta zjeżdżał ul. Piłsudskiego w kierunku al. Zygmuntowskich. Na skrzyżowaniu z ul. Szczerbowskiego, wywrócił się.

Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Przez pewien czas występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama