Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poniatowa: Chciał uniknąć "czołówki", wjechał w drzewo. Tir odjechał

Kierowca busa chciał uniknąć zderzenia z ciążarówką i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiło pięć osób
Poniatowa: Chciał uniknąć "czołówki", wjechał w drzewo. Tir odjechał
Wypadek w Poniatowej

Do wypadku doszło po godz. 8 na ul. Opolskiej w Poniatowej.

- Według wstępnych ustaleń, kierowca busa pasażerskiego prytwanej linii chciał uniknąć czołowego zderzenia z ciężarówką, która zaczęła wjeżdżać na jego pas. Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji.

Do szpitala trafiło pięć osób. Droga nr 832 jest zablokowana. Zorganizowano objazdy przez ul. Fabryczną, Kraczewicką.

Kierujący busem był trzeźwy. Kierowca tira nie zatrzymał się. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama