Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

13-latkowie bawili się w lesie. Znaleźli niewybuchy

W miejscowości Karwacz (pow. łukowski) dwaj młodzi chłopcy znaleźli podczas zabawy pociski oraz granat. O pochodzącym z czasów wojny znalezisku powiadomili matkę, która wezwała policję.
13-latkowie bawili się w lesie. Znaleźli niewybuchy

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w środę. Niewybuchy znaleźli dwaj 13-latkowie, którzy bawili się na boisku w pobliżu lasu. Kilkanaście metrów od tego miejsca zauważyli zardzewiałe przedmioty. Wydawało im się, że są to pociski, dlatego zadzwonili do swojej mamy.

Kobieta wezwała na miejsce policjantów. Mundurowi rozpoznali, że były to pocisk przeciwpancerny i artyleryjski oraz granaty moździerzowe. Niewybuchy miały zapalniki i materiał wybuchowy.

Policjanci do czasu przybycia saperów zabezpieczyli znalezisko. Wkrótce pociski zostaną zneutralizowane na poligonie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama