Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Auto wjechało w samochód nauki jazdy. Kursantka w szpitalu

W piątek na ulicy Krańcowej w Lublinie zderzyły się dwa auta. Kursantka prowadząca samochód nauki jazdy trafiła do szpitala.
Auto wjechało w samochód nauki jazdy. Kursantka w szpitalu

Autor: Archiwum

Do wypadku doszło około godziny 12.

Policjanci ustalili wstępnie, że samochód nauki jazdy zatrzymał się, aby przepuścić autobus, który włączał się do ruchu. Wtedy w jego tył uderzyło inne auto.

Kursantka trafiła do szpitala.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama