Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Motocyklista zderzył się z volkswagenem

Do wypadku doszło około godz. 9 na ul. Północnej w Lublinie.
Lublin: Motocyklista zderzył się z volkswagenem

Autor: GZ

Samochód osobowy volkswagen zderzył się tam z motocyklem.

Jak informują policjanci, ranny motocyklista został przewieziony do szpitala przy ul. Jaczewskiego. Zarówno motocyklista jak i kierowca byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

W miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu, który odbywa się wahadłowo. Zablokowany jest pas w kierunku ul. Biernackiego.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama