Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ekspresówce S17. Dwie osoby w szpitalu

Co najmniej do godz. 19 potrwają utrudnienia na S17.

Pomiędzy węzłami Jastków a Nałęczów, w okolicach miejscowości Garbów, zderzyły się dwa samochody.

Jeden z nich dachował. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Ruch jest kierowany objazdem, przez starą drogę warszawską.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama