Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wystawa na ekranie: Michał Anioł

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 11 września o godz. 18 w lubelskim Multikinie (Galeria Olimp) odbędzie się prezentacja kolekcji malarstwa Michała Anioła w ramach cyklu Wystawa na Ekranie.
Wystawa na ekranie: Michał Anioł

Autor: materiały promocyjne organizatora

Nakręcony przy okazji znakomitej wystawy w National Gallery w Londynie film prezentuje opowiedzianą na nowo, pełną mało znanych faktów biografię Michała Anioła Buonarrotiego. -  Z tej perspektywy Michał Anioł jawi się jako artysta nowoczesny, geniusz totalny, który z równą maestrią przejawiał się w dziedzinie malarstwa (rysunki i freski), rzeźby i architektury - przekonują orgnaizatorzy.

W Multikinie zobaczymy dzieła Michała Anioła na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD, dostosowane do warunków kinowych.

Bilety na wydarzenie kosztują od 25 do 30 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama