Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadł z drogi i rozbił samochód na słupie. 25-latek w szpitalu

25-latek trafił do szpitala po tym jak wypadł z drogi i rozbił samochód na słupie.
Wypadł z drogi i rozbił samochód na słupie. 25-latek w szpitalu
Kierowca auta był trzeźwy

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło około godziny 19.00 w miejscowości Okszów.

Policjanci ustalili wstępnie, że 25-latek kierujący mazdą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzy w słup trakcji elektrycznej. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Mężczyzna jechał sam. Był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama