Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Rajd Rowerowy Green Velo. Można się zapisywać

Ostatniego dnia września na Rynku w Tomaszowie Lubelskim rozpocznie się Rajd Rowerowy Green Velo. Chętni mogą się już zapisywać.
Rajd Rowerowy Green Velo. Można się zapisywać
Oznaczenie trasy Green Velo w Zwierzyńcu

Autor: jesz

Organizatorem rajdu jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Cykliści, którzy podejmą się wyzwania, będą mieli do przejechania ok. 123-kilometrową trasę biegnącą przez malowniczy region Roztocza – z Tomaszowa Lubelskiego przez Rebizanty, Józefów, Górniki, Krasnobród, Bondyrz, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn i Siedliska do Zamościa. Żeby mieć czas na spokojne delektowanie się pięknem przyrody, imprezę zaplanowano na dwa dni z noclegiem w Krasnobrodzie w ośrodku „Leśny Raj”.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przesłanie do 25 września na adres mailowy [email protected] uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Ci, którzy zdecydują się na wyjazd, w wolnej chwili będą mogli dostarczyć kartę osobiście do punktu rejestracyjnego rajdu na tomaszowskim rynku, o ile będą jeszcze wolne miejsca. W rajdzie może wziąć udział 100 osób.

Udział w rowerowej przygodzie jest bezpłatny. Istnieje możliwość skorzystania z płatnego transportu wraz z rowerem z Lublina do Tomaszowa Lubelskiego oraz z Zamościa do Lublina. Cena transportu zostanie podana po określeniu liczby chętnych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama