Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niebezpieczna noc na drogach. Potrącony pieszy, ciężarówka uderzyła w łosia

Do groźnych zdarzeń drogowych doszło w nocy na terenie woj. lubelskiego.
Niebezpieczna noc na drogach. Potrącony pieszy, ciężarówka uderzyła w łosia

Jak informuje oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, w sobotę po godz. 23 w miejscowości Wólka Orłowska (pow. krasnostawski) ciężarówka uderzyła w łosia. Kierowcy nic się nie stało, na drodze krajowej nr 17 były utrudnienia w ruchu.

Około godz. 2 w nocy doszło do wypadku na ul. Partyzantów w Radzyniu Podlaskim. Kierujący bmw na zakręcie wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne ogrodzenie. Jedna osoba odniosła obrażenia, pogotowie udzieliło jej pomocy medycznej.

Około godz. 2.55 doszło do wypadku w miejscowości Firlej na drodze krajowej nr 19 między Lubartowem a Radzyniem Podlaskim. Samochód najechał na pieszego. Jedna osoba została ranna. Na DK 19 ruch odbywał się wahadłowo.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama