Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie nowy sprzęt dla szkół w woj. lubelskim

Blisko 300 szkół podstawowych w województwie lubelskim dostanie dofinansowanie na zakup nowego sprzętu.
Będzie nowy sprzęt dla szkół w woj. lubelskim

W lipcu tego roku powstał rządowy program „Aktywna tablica”. W jego ramach placówki mogły ubiegać się o pieniądze na zakup tablic interaktywnych, projektorów, głośników czy interaktywnych monitorów dotykowych. Na ich zakup szkoły miały wygospodarować 20 proc. ich wartości, a reszta pochodzi z budżetu państwa.

Ostatecznie wsparcie finansowe otrzymały 132 organy prowadzące dla 280 szkół podstawowych w województwie lubelskim. Trafi do nich w sumie ponad 3 mln 882 tys. zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama