Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolizja koło Astorii. Trolejbus uderzył w tył samochodu

Utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Racławickich z Lipową. Doszło tam do zderzenia trolejbusu i dwóch samochodów.
Kolizja koło Astorii. Trolejbus uderzył w tył samochodu

Autor: Grzegorz Rekiel

Do kolizji doszło kilka minut przed godz. 14. – Trolejbus linii 151 przed skrętem z Al. Racławickich w ul. Lipową najechał na tył samochodu osobowego – informuje Weronika Opasiak, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. – Jedna z pasażerek uskarżała się na ból kolana, ale kiedy chcieliśmy wezwać pogotowie odmówiła i oddaliła się.

Po uderzeniu przez trolejbus, jeep uderzył jeszcze w citroena.

Nikomu nic się nie stało. W miejscu zderzenia występują utrudnienia w ruchu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama