Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pod prąd wjechał na rondo i zderzył się z oplem. Był kompletnie pijany

Kompletnie pijany rowerzysta wjechał pod prąd na jedno z rond w Biłgoraju. Zderzył się z oplem, ale nie odniósł poważnych obrażeń.
Pod prąd wjechał na rondo i zderzył się z oplem. Był kompletnie pijany

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano.

42-letni rowerzysta jechał ulicą Przemysłową i pod prąd wjechał na rondo. Zderzył się z oplem, który jechał od strony ulicy Zamojskiej.

42-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Nie doznał poważnych obrażeń.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama