Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Moja babcia miała wypadek. Proszę o pomoc". Apel wnuczki do świadków

Przed tygodniem na ulicy Jutrzenki w Lublinie, w rejonie Stokrotki, moja babcia została potrącona przez samochód. Nadal leży w szpitalu, ale nie pamięta wypadku. Czy ktoś coś widział? Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie tej informacji – napisała do nas pani Kinga.
"Moja babcia miała wypadek. Proszę o pomoc". Apel wnuczki do świadków

Autor: Google Street View

Do wypadku doszło 5 października około godziny 19.

– 54-latka kierująca oplem potrąciła 68-latkę na oznakowanym przejściu. Piesza doznała obrażeń głowy – mówi nadkomisarz Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji.

Do naszej redakcji napisała wnuczka potrąconej kobiety, która prosi o pomoc ewentualnych świadków. – Takie osoby mogą zgłaszać się na Komendę Miejską Policji przy ulicy Północnej – dodaje Laszczka-Rusek.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama