Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pracował na polu. Przygniótł go ciągnik

50-latek został przygnieciony przez ciągnik w miejscowości Ulhówek (pow. tomaszowski). Trafił do szpitala.
Pracował na polu. Przygniótł go ciągnik

Autor: Policja

Do wypadku doszło w czwartek po południu.

Mężczyzna pracował na polu ciągnikiem z glebogryzarką. W pewnym momencie zjechał do rowu melioracyjnego, a ciągnik wywrócił się.

50-latek trafił do szpitala.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama