Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zjechał do rowu i ściął latarnię. Zatrzymał się na polu (zdjęcia)

W miejscowości Spławy Pierwsze (pow. kraśnicki) samochód ściął latarnię.
Zjechał do rowu i ściął latarnię. Zatrzymał się na polu (zdjęcia)

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 5 na obwodnicy Kraśnika.

48-latek kierujący mazdą stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i do rowu. Po uderzeniu w skarpę mazda ścięła jeszcze latarnię, a pojazd zatrzymał się na polu.

Kierowca trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy.

Policjanci ukarali 48-latka mandatem.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama