Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaczepił o rower podczas wyprzedzania. Kobieta i dziecko w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło w Werbkowicach (pow. hrubieszowski). Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zaczepił o rower podczas wyprzedzania. Kobieta i dziecko w szpitalu

Autor: Policja

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 15.

58-letni kierowca forda wyprzedzał 43-letnią rowerzystkę, która na bagażniku wiozła jeszcze 8-letnie dziecko. Nie zachował jednak bezpiecznego odstępu i bokiem zaczepił o jednoślad.

Kobieta i dziecko trafiły do szpitala. Kierowca forda był trzeźwy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama