Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

26-latka nie udzieliła pierwszeństwa. Trzy osoby w szpitalu

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut w Biłgoraju.
26-latka nie udzieliła pierwszeństwa. Trzy osoby w szpitalu

Autor: Policja

Do wypadku doszło w środę około 15.30 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Komorowskiego.

26-latka jadąca audi nie udzieliła pierwszeństwa fordowi, którym kierował 42-latek.

Trzy osoby trafiły do szpitala, ale nie odniosły poważnych obrażeń.

Kierujący byli trzeźwi.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama