Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 15 w Woli Lisowskiej na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący manem z naczepą, jadąc od strony Firleja, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem.
Ciężarówka wywróciła się na jezdni i stanęła w płomieniach. Kierujący 24- letni mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej wraz z pasażerem o własnych siłach opuścili pojazd, nie odnosząc obrażeń.
W leżący samochód ciężarowy uderzyły jadące z przeciwka volkswagen passat i fiat ducato. Kierujący volkswagenem, 33-letni mieszkaniec gminy Firlej jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany do szpitala w Lubartowie.
W busie natomiast podróżowało łącznie 5 osób. Kierujący fiatem, 49-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wraz z jednym z pasażerów, zostali przetransportowani do szpitala w Lubartowie. Pozostali pasażerowie, podróżujący fiatem, trafili do szpitali w Lublinie.
Badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. W związku ze zdarzeniem droga Krajowa nr 19 przez kilka godzin była zablokowana.


![25 lat temu Montex Lublin zdobył Puchar EHF [DUŻO ZDJĘĆ] 25 lat temu Montex Lublin zdobył Puchar EHF [DUŻO ZDJĘĆ]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/sm-4x3-25-lat-temu-montex-lublin-zdobyl-puchar-ehf-1779132757.jpg)












Komentarze