Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czołowe zderzenie aut. 43-latek zasnął za kierownicą?

Jedna osoba trafiła do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch aut w Aleksandrowie (pow. biłgorajski).
Czołowe zderzenie aut. 43-latek zasnął za kierownicą?

Do zdarzenia doszło w środę przed południem.

43-letni kierowca forda zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z hondą, którą podróżowała 42-latka. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

43-latek trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy, podobnie jak kierująca hondą.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama