Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2026 | Lublin | bilety na eBilet.pl

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zderzył się z ciężarówką. 36-latek zakleszczony w aucie

36-latek trafił do szpitala po tym jak uderzył w ciężarówkę. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu żeby wydobyć go z auta.
Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zderzył się z ciężarówką. 36-latek zakleszczony w aucie

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na drodze W-824, na trasie z Puław do Żyrzyna w m. Bałtów. Na zakręcie kierowca BMW podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącą od strony Żyrzyna ciężarówką. Mimo, że kierowca ciężarowego DAFA usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając to i tak osobówka uderzyło o kabinę samochodu. Na skutek uderzenia ciężarówka przewróciła się na bok, lądując w rowie.   

Kierowca ciężarówki, mieszkaniec gminy Garbów nie odniósł obrażeń. Do szpitala w Puławach trafił kierowca BMW, 36-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Uszkodzenia jego samochodu były tak duże, że mężczyzna został zakleszczony w samochodzie, żeby go wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych i były związane z koniecznością rozładowania ciężarówki, która wiozła piwo i postawienia jej na kołach. Policjanci kierowali ruch na objazdy.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama