Impreza odbywa się na trawiastym boisku przy ul. Sportowej.
– Po raz kolejny powitamy w naszym mieście motocyklistów. Z myślą o nich, ale również o wszystkich miłośnikach jednośladów, zaplanowaliśmy szereg atrakcji. Nie zabraknie też muzycznych gwiazd i parady motocyklowej ulicami miasta – mówi Adam Żurek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.
Oglądać można również wystawę stacjonarną motocykli i zabytkowych samochodów. Zaplanowano także giełdę staroci. Wydarzeniom towarzyszy akcja honorowego oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku kostnego.
Dni Świdnika 2018. Program na niedzielę
11.00 – msza polowa
14.00 – 20.00 – wystawa motocykli i samochodów zabytkowych, hamownia i symulator jazdy na jednym kole, wystawa statyczna
15.00 – pokaz trialu motocyklowego (I tura)
16.00 – pokaz Straży Pożarnej
17.00 – pokaz trialu motocyklowego (II tura)
18.30 – pokaz trialu motocyklowego (III tura)
19.00 – koncert zespołu Łąki Łan
21.00 – koncert zespołu Happysad
22.30 – pokaz sztucznych ogni
Dni Świdnika - galeria zdjęć z soboty
![Dni Świdnika 2018. Zlot motocykli i koncerty. Dziś Łąki Łan i Happysad [zdjęcia] Dni Świdnika 2018. Zlot motocykli i koncerty. Dziś Łąki Łan i Happysad [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-dni-swidnika-2018-zlot-motocykli-i-koncerty-dzis-laki-lan-i-happysad-zdjecia-1751706596.jpg)














Komentarze