Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rock Alert Festiwal w Lubartowie! Portfinger i Myslovitz

Co Gdzie Kiedy. Już po raz jedenasty w Lubartowie zorganizowane zostanie wielkie muzyczne święto rocka! 8 września Rynek Miasta rozgrzeje się do czerwoności za sprawą ciężkich i mocnych brzmień. Wydarzenie uświetnią swoim występem grupy Portfinger i Myslovitz.
Rock Alert Festiwal w Lubartowie! Portfinger i Myslovitz

Autor: materiały promocyjne

Rock Alert Festiwal organizowany jest w Lubartowie już od dekady. Impreza adresowana jest przede wszystkim do zespołów i solistów grających szeroko pojętą muzykę rockową. Młodzi artyści brali udział w przesłuchaniach, które wyłoniły finalistów, jakich usłyszymy 8 września o godz. 17 w Konkursie Finałowym.

W koncercie udział wezmą m.in. kapele z Lublina: 6BM, Death Naturath, B6 oraz Krótkie Zwarcia. W konkursie udział weźmie również młody zespół z Krasnegostawu - HeadShot Five. Zwycięska formacja będzie miała możliwość nagrania singla w Maj-art Studio.

Konkursowi towarzyszyć będą również występy znanych i lubianych gwiazd rockowej sceny. O godz. 18 wystąpi grupa Portfinger, która zwyciężyła poprzednią edycję RAF. Lubelska kapela gra hard rock z licznymi akcentami grunge oraz rocka progresywnego, co można ubrać w nazwę progressive grunge. Artyści występowali m.in. na Woodstocku i w Cieszanowie.

Gwiazdą finałowego koncertu będzie zespół Myslovitz. Będzie to świetna okazja do posłuchania największych przebojów tej grupy.

Udział w imprezie jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama